Call Of Duty 2 Full indir – PC Sorunsuz

Call Of Duty 2 Full indir - PC Sorunsuz

Eğer bir savaş oyunu arıyorsanız size hiç süpke yok ki ilk önereceğimiz oyun call of duty serisi olacaktır. Oyunun şimdilerde çok modern ve büyük boyutlu yeni versiyonları çıksa da herkesin bilgisayarı ahım şahım değil. Call of duty 2 indir oyunu da oyunun en eski versiyonlarından bir tanesi. Ancak eski olmasına aldanmayın savaşı işleyen oyunlar arasında oldukça başarılı bir yapım diyebiliriz. Görsel açıdan fazlasıyla sırıtmayan oyun gerçekçi bir savaş simulasyonu adeta.

Oyunda modern silahlardan çok eski silahları göreceksiniz. Çünkü ikinci dünya savaşında silah bakımından fazla modernleşme yoktu. Oyunda almanya ve rusya arasındaki savaşa tanık olacağız. O dönemde her iki devletin çok geniş alanlarda işgal altına almaları bizi pek çok haritada savaşa götürecek. Call of duty 2 indir oyununda aksiyon ve savaş hiç eksik olmuyor.

Call Of duty 2 Sistem Gereksinimleri
İşlemci: Pentium 4 1.4 GHz veya AMD Athlon 1.4 GHz yada eşdeğer işlemci
RAM: 256 MB Bellek
Ekran Kartı: 64 MB
HDD: 4 GB boş disk alanı

Call Of duty 2 Oyun Görüntüleri

 

 

 

Call Of duty 2 Oyun videosu

Call of duty 2 indir
Alternatif link : TIKLA INDIR
Alternatif Link : TIKLA INDIR

Doğukan Erdağı hakkında 514 makale
20.05.1998 Doğumluyum. Bolluca Ticaret Meslek Lisesi Yıllardır internet teknolojileri ile haşır neşirim. 2 Yıldır WebMasterlik işine atandım. Herkese yardım etmeyi seviyorum. İnternet ve mobil teknolojileri çok yakından takip ediyorum. Seo konusunda kendimi geliştirme doğrultusunda 2 yıldır çalışmalar yapıyorum. Tüm kullanıcılarımı ve takipçilerimi seviyorum (Kızlar varsa onları daha çok seviyorum :) )

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*