Clash Of Clans Yeşil Taş Hilesi

Clash of clans apk indirClash of Clans Yeşil Taş Hilesi

Clash of Clans, çok oyunculu ve gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Oyunun türkçedeki anlamı ise“Klanlar Çatışması” olarak biliniyor. Clash of Clans oyunu , Supercell şirketi tarafından üretilmiş bir oyundur. Dünya üzerinde milyonlarca meraklısı olan oyun çevrimiçi oynanmaktadır. Oyuncular köylerini kurarak bu köyleri rakiplerinden korumaya ve geliştirmeye çalışırlar. Android ve iOS işletim sistemleri için üretilen oyun büyük bir keyifle oynanmaktadır.
Clash of Clans oyununda yeşil taşların büyük bir önemi vardır. Bu yel taşlar ile köyünüzdeki yükseltmeleri anında bitirebilirsiniz. Ayrıca level atlamak için de yeşil taşların önemi büyüktür. Clash of Clans yeşil taş hilesi ile birlikte ücretsiz bir şekilde yeşil taşlara sahip olma imkanı elde edeceksiniz. Hile için verilen dosyayı kurduğunuzda yeşil taşa tıkladığınızda free yani bedava yazısı çıkacaktır. Bu noktadan sonra yeşil taşlarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Clash of Clans yeşil taş hilesi ile oyunda daha kısa sürede gelişme imkanı bulacaksınız. Clash of Clans binlerce kullanıcı ile zevkli bir oyun vaad etmektedir.

Clash Of Clans Yeşil Taş Hilesi Kurulumu;

Cihazımızı rootluyoruz
Hileyi cihazımıza indiriyoruz
Cihazı bilgisayarımıza bağlıyoruz
Dll dosyasını cihazımızın obb klasörüne atıyoruz
Cihazı kapatıp yeniden açıyoruz
Oyunun keyfine bakıyoruz
Yapamayanlar yorum atsın yardımcı olacağım

[info]Hileyi cihazınıza kurduktan sonra yeşil taş hilesi aktif olduğunu bu şekilde anlayabilirsiniz[/info]

clash of clans yeşil taş hilesi

Clash Of Clans Hile : İNDİR

Doğukan Erdağı hakkında 514 makale
20.05.1998 Doğumluyum. Bolluca Ticaret Meslek Lisesi Yıllardır internet teknolojileri ile haşır neşirim. 2 Yıldır WebMasterlik işine atandım. Herkese yardım etmeyi seviyorum. İnternet ve mobil teknolojileri çok yakından takip ediyorum. Seo konusunda kendimi geliştirme doğrultusunda 2 yıldır çalışmalar yapıyorum. Tüm kullanıcılarımı ve takipçilerimi seviyorum (Kızlar varsa onları daha çok seviyorum :) )

61 yorum

  1. mrb doğukan hileyi yaptım fakat daha fazla nasıl kazanabilirim ? 1 saate 150 tane falan kazandım ugrasmadan direk 999999 tane falan yapabilirmiyim ? :) yorum yaparsan sevinirim teşekkür ederim :)

  2. Krdşm sadece 2 dosya cikiyo icinden …. cochile.apk bide hile icin tiklayin.url …. Apkyi kurmaya calisinca derleme hatasi diyor kurulmuyor zaten 56 kb lik bir dosya ne yapmaliyim telefon note 2 rootlu…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*