Far Cry 3 Full indir

Far Cry 3 Full indir - PC Sorunsuz

Jason aralarında kardeşinin de yer aldığı bir grup ile bir adaya gider. Oyun bu tatil boyunca başlarından geçenleri konu alıyor. İlk başlarda süper olan tatil bir grup korsanın bizi kaçırması ile felakete dönüyor. Korsanların elinden kaçıyoruz ve arkadaşlarımızın başına neler geldiğini öğrenmek amacıyla arkadaşlarımızı arıyoruz. Oyunun kurgusu çok güzel ve bu kurguya kapılarak kendimizi adada buluyoruz. Bu başarının yanı sıra güçlü karakterler, kaliteli seslendirme ve diyaloglar da bizi oyuna sürüklüyor. Ayrıca karakter animasyonları ve mimikler de oldukça sağlam. Siz de bu oyunun konusuna bayıldı iseniz bu oyunu far cry 3 indir seçeneği ile bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Oldukça iyi bir kurgu ve karakterlere sahip bir oyundur. Görseller açısından da çok iyi.

Oyun çok geniş bir coğrafya üzerinde yer alıyor. Oyun açık dünya üzerinde yer almış ve haritada istediğimiz yere gidebiliyoruz. Ana görevleri yaparken çok eğleniyorsunuz. Hatta haritayı istediğiniz gibi dolaşabilirsiniz. Dolaşırken oldukça eğleneceksiniz. Oyunun grafikleri de muhteşemliğiyle gözlerimizi büyülüyor. Oyunun grafikleri oyunun dünyasını gözlerimizin önüne başarı ile sunuyor. Karakterler, deniz, doğa bize çok iyi görünüyor. Sesler de bizi oyuna çekmede oldukça başarılı. Çünkü sesleri duydukça kendimizi bu adadaymışız gibi hissediyoruz. Oyunun atmosferini bozan tek şey yabani hayvanların insanların içinde çok fazla dolaşması oluyor. Bu da bu kadar mükemmelliğe göre göz ardı edilebilir bir durum. Oyunun hayranları far cry 3 indir linkleri aşağıdadır.

Far cry 3 indir, far cry 3 full indir, far cry 3 indir gezginler

Firentis.net sitesi sizleri savaş oyunları ve aksiyon oyunları ile buluşturmaya devam ediyor. Bugün sizlere dünya üzerinde en sevilen savaş aksiyon içerikli oyunlardan far cry 3 indir oyununu paylaşacağız. Oyun ikinci versiyonun devam oyunu olarak piyasaya sunuldu. Ancak devam oyunu olmasına karşın her iki oyun birbirinden farklı hikayeler ile karşımıza çıkıyor. Ubisoft firması simulasyon oyunlarında ki başarısını far cry serisinde geliştirerek devam ettiriyor.

Oyunda yönettiğimiz karakterimiz oldukça hırçın savaşçı ve güçlü bir fiziksel özellikler taşımaktadır. Oyunda pek çok çatışmaya girdiğimiz gibi vahşi hayvanlarla da karşı karşıya kalabiliyoruz. Far cry 3 indir oyununda hayatta kalabilmek hiç de kolay olmayacak. Tropik bir adada muhteşem görsel efektler eşliğinde maceraya atılın !

Far cry 3 Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista and Windows 7
İşlemci: Intel Core®2 Duo E6700 @ 2.6 GHz yada AMD Athlon64 X2 6000+ @ 3.0Ghz
Bellek: 4 GB Ram
Ekran Kartı: 512 MB
Sabit Disk: 10 GB boş alan

Far cry 3 Oyun Görüntüleri

 

 

 

 

Far cry 3 Oyun videosu

Far cry 3 indir


Alternatif link : TIKLA INDIR

Alternatif link : TIKLA INDIR

Doğukan Erdağı hakkında 514 makale
20.05.1998 Doğumluyum. Bolluca Ticaret Meslek Lisesi Yıllardır internet teknolojileri ile haşır neşirim. 2 Yıldır WebMasterlik işine atandım. Herkese yardım etmeyi seviyorum. İnternet ve mobil teknolojileri çok yakından takip ediyorum. Seo konusunda kendimi geliştirme doğrultusunda 2 yıldır çalışmalar yapıyorum. Tüm kullanıcılarımı ve takipçilerimi seviyorum (Kızlar varsa onları daha çok seviyorum :) )

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*