Football Manager 2016 Full indir

Football Manager 2016 Full indir - PC Sorunsuz

Futbol oyunları hem ülkemizde hemde dünya genelinde sevilerek oynanmaya devam ediyor Tabi futbolu sadece top koşturmak olarak düşünmeyelim. Arka planda takımı yöneten menajer var. Football manager 2016 indiroyununda da bir teknik adam rolüne bürünerek kendi takımımızı yönetiyoruz. Oyunda kendi takımımızdaki oyuncuları bir arada oynatarak takımın yüksek sıralarda ligde oynaması için mücadele veriyoruz.

Ayrıca gerçek hayatta olduğu gibi hem oyuncu yetiştirip satabilir hemde takımın başarısı için nokta atış transferler yaparak başarımızı arttırabiliriz. Ayrıca oynanan maçları 3d grafik motoruna sahip animasyon yardımıyla da takip edebiliyoruz. Football manager 2016 indir oyunu menajerlik oyunlarının en yeni ve iddialı versiyonu. Sizde bu mükemmel oyunu indirin ve takımınızı başarıya ulaştırın.

Menajerlik oyunlarının en gelişmiş ve en sürekli oyununun sizlere yeni versiyonunu sunuyoruz. Merakla ve ilgiyle beklenen Football Manager 2016 indir oyunu sizlerle buluştu. Oyunda Artık kendi takımınızı kurup futbolcu yetiştirebilir ve kulübünüzü başarıya ulaştırmak için çalışabilirsiniz. Oldukça gerçekçi bir menajerlik oyunu olan fm 2016 oyunu sizlere yeni 3d maç motoru özelliği sayesinde gerçekçi maç takibini sunuyor. Takımda futbol takımı tamamen sizin kararlarınızla şekilleniyor. Hangi futbolcunun ilk 11 veya yedekte oturacağına karar verecek gelişimlerini yakından takip edeceksiniz. Football manager 2016 indir oyununda sıkıntılı dönemlerde medya tarafından baskıya karşı soğuk kanlı durup takımın gelişimini devam ettirmeniz gerekiyor.

Football Manager 2016, Sports Interactive tarafından üretilen futbol menajerlik oyunudur. PC için 13 Kasım 2015 itibariyle çıktı ancak henüz Crack dosyası düşmedi. FM 2016 yine %100 Türkçe olarak piyasaya sürüldü. Football Manager 2016 Türkçe olarak sitemizden full indirebileceksiniz. FM 2016yıllardır en gerçekçi, en sürükleyici futbol menajerlik oyunu olma özelliğini koruyor. Dünya üzerinden 55’den fazla ülkeden herhangi bir takımı alıp başarıdan başarıya sürükleyebilirsiniz.

Kadronun nasıl şekilleneceği, kimin transfer edileceği, kimin yedek oturacağı sadece sizin tasaffurunuz. Medyanın baskısına göğüs gerecek ve oyuncularının problemlerine odaklanacaksınız. 3D maç motoru özelliği sayesinde maçları daha gerçekçi bir animasyonla takip edeceksiniz. Bu oyuna kulüp oluşturma modu da geldi. Yani zaten var olan kulüpleri çalıştırmak yerine kendi kulübünüzü oluşturabilir ve yükseltmeye çalışabilirsiniz.

Football Manager 2016 veritabanını Avrupa kulüpleri de kullanıyor. Uçsuz bucaksız ve çok detaylı. Oyunun her yerde bu verileri geliştirmesi için çalıştırdığı personeli var. Fizyoterapistler, doktorlar ve ilgili organizasyonlarla birlikte çalışılarak sakatlanma ve sakatlanma sonrası sahaya dönüş süreleri gerçekçi anlamda geliştirildi.

Football Manager 2016 Oyun Görüntüleri

 

 

 

Football Manager 2016 indir

Alternatif link : TIKLA INDIR

Alternatif link : TIKLA INDIR

Crack indir : TIKLA INDIR

Doğukan Erdağı hakkında 514 makale
20.05.1998 Doğumluyum. Bolluca Ticaret Meslek Lisesi Yıllardır internet teknolojileri ile haşır neşirim. 2 Yıldır WebMasterlik işine atandım. Herkese yardım etmeyi seviyorum. İnternet ve mobil teknolojileri çok yakından takip ediyorum. Seo konusunda kendimi geliştirme doğrultusunda 2 yıldır çalışmalar yapıyorum. Tüm kullanıcılarımı ve takipçilerimi seviyorum (Kızlar varsa onları daha çok seviyorum :) )

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*