GTA San Andreas Full indir – PC Sorunsuz

GTA San Andreas Full indir - PC Sorunsuz

Firestis takipçilerine özel eski ve yeni tüm aksiyon oyunlarına sitemizde yer vermeye devam ediyoruz. Rockstar Games firmasını hepimiz gta serisi ile tanımıştık. Bu yazımızda da gta san andreas indir efsane oyununu sizlere sunuyoruz. Bilindiği gibi gta bu oyunla birlikte dünya çapında büyük popüler kitlelere hitap eden bir oyun haline geldi. Çıktığı yıllara kıyasla grafik özellikleri oldukça güzeldi. Tabi yıllar ilerledikçe gelişen grafik motorlarına karşı şuan bu grafikler oldukça eski kalıyor.

Bu oyunda seçtiğimiz karakterle geniş bir haritada dilediğimiz her türlü atraksiyonu yapabiliriz. San andreas şehrinde bizden belalı ve pislik birisi olamaz. Elimizde çeşitli silahlarla insanlara saldırabilir bizleri kovalayan polisleri hunharca öldürebiliriz. Ayrıca çeşitli şifrelerin yardımıyla da inanılmaz araç ve silahlara kavuşabiliriz. Gta san andreas indir oyunu yıllara meydan okuyan popülaritesini sürdürmeye daha en az 10 yıl sürdürmeye devam edecek gibi.

Gta San andreas indir

Gta San andreas Oyun Görüntüleri

 

 

 

 

Doğukan Erdağı hakkında 514 makale
20.05.1998 Doğumluyum. Bolluca Ticaret Meslek Lisesi Yıllardır internet teknolojileri ile haşır neşirim. 2 Yıldır WebMasterlik işine atandım. Herkese yardım etmeyi seviyorum. İnternet ve mobil teknolojileri çok yakından takip ediyorum. Seo konusunda kendimi geliştirme doğrultusunda 2 yıldır çalışmalar yapıyorum. Tüm kullanıcılarımı ve takipçilerimi seviyorum (Kızlar varsa onları daha çok seviyorum :) )

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*