GTA Vice City Apk İndir

GTA Vice City apkGTA Vice City Apk İndir

GTA Vice City Apk, kendimce dünyadaki en iyi oyunlarından olan ve dünya oyun sektörüne çağ atlatmış yapımcılığını Rockstar Games üstlendiği mükemmel bir yapımdır. Bilgisayar ve Playstationdan sonra aynı yapımcı tarafından mobil platforma taşındı bildiğiniz üzere Rockstar Games oldukça köklü bir şirket bünyesinde barındırdığı elemanlar gerçekten becerikli bilgisayarda nasıl ise Grand Theft Auto: Vice City mobil cihazlara da neredeyse aynı dünden bu yana sıkılmadan oynayabiliyorum. İsterseniz görevleri yapar oyunu bitirirsiniz ya da şehri kargaşaya verip peşinizde polisler ve özel timin bulunduğu kovalamacaların başkahramanı oluyorsunuz. Grafikler tamamen 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. GTA Vice City Apk Play Store’da bu oyun 12.99 TL gibi bir fiyata satılmaktadır

Oyundan bahsetmek gerekirse;

Beş yıl önce Carl Johnson, çete sorunları, uyuşturucu ve yolsuzlukla dağılmış olan GTA Vice City Apk‘nin Los Santos şehrinde sürdüğü hayatın baskısından kaçmayı başardı. Burada film yıldızları ve milyonerler uyuşturucu satıcılarından ve çetecilerden kaçınmak için elinden geleni yapıyorlar. Şimdiyse 90’lı Yılların Başı:
Carl’ın eve gitmesi gerekiyor. Annesi öldürüldü, ailesi dağıldı ve çocukluk arkadaşları da felakete sürükleniyor.
Mahallesine döndüğünde bir çift yolsuz polis, cinayet suçuyla ona komplo kurduruyor. CJ, ailesini kurtarmak ve sokakları kontrolüne almak için onu GTA Vice City Apk eyaletinin dört bir köşesine götüren bir yolculuğa çıkmak zorunda kalıyor. Rockstar Games tarafından Vice City eyaleti ve Los Santos, San Fierro ve LasVenturas ile üç büyük şehrini kapsayan kocaman açık dünyasıyla ve genişletilmiş görsel sadakat ve 70’in üzerinde oynama süresiyle mobil dünyasına en büyük sürümünü sunuyor.

Grand TheftAuto:Vice City’nin Oyun Özellikleri:

• Aydınlatma geliştirmeleri, zengin renk paletleri ve geliştirilmiş karakter modelleriyle özel olarak mobil için tasarlanmış, yeniden düzenlenen yüksek çözünürlüklü grafikler.
• RockstarSocial Club Üyeleri’ne özel olarak, oyunu bütün mobil cihazlarınızda oynayabilmeniz için bulut kayıt desteği
• Tam kamera ve hareket kontrolü için ikili analog stick kontrolleri.
• Butonları sadece ihtiyaç duyduğunuzda göstermesini sağlayan bağlam seçenekleriyle üç farklı kontrol şeması ve özelleştirilebilir kontroller.
• MoGa Kablosuz Oyun Konsolları ve seçkin Bluetooth ve USB bağlantılı oyun yüzeyleri ile uyumludur
• Yoğun Deneyim Dokunsal Titreşim Özelliği ile entegredir.
• Görsel deneyiminizi ayarlanabilir grafik özellikleriyle isteğinize göre değiştirin
Desteklenen Diller:
İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca gibi seçkin diller ayrıca İspanyolca, Rusça ve Japonca olarak da oynanabilir.
Sizlere bilgisayarda oynadığınız gibi bir kalitede sunulmuş olan bir oyun. Kesinlikle android’te oynamanız gereken bir 3D oyundur. Hem keyifle vakit geçirebileceğiniz bir FPS oyundur. Yapımcıları tarafından uzun süre uğraşılan bu oyunda harita konusunda hiçbir eksiklik yok. Rockstar Games yeni oyunlarında GTA 5 ‘i de çıkartacak olduğunu duyurdu. GTA 5 daha iyi bir grafik bir kalitesiyle işlemci ve raminizi zorlayacak bir oyun olacak. Yeni telefonlara hitap eden oyun olan GTA 5 sizlere Rockstar tarafından sunuluyor. GtaVice City Apk indirip telefonunuzdan rahatça oynayabilirsiniz.
GTA Vice City apk hileGTA Vice City apk hileGTA Vice City apk hileGTA Vice City apk hileGTA Vice City apk hile

GTA Vice City Apk İNDİR

GTA Vice City Apk İNDİR

Doğukan Erdağı hakkında 514 makale
20.05.1998 Doğumluyum. Bolluca Ticaret Meslek Lisesi Yıllardır internet teknolojileri ile haşır neşirim. 2 Yıldır WebMasterlik işine atandım. Herkese yardım etmeyi seviyorum. İnternet ve mobil teknolojileri çok yakından takip ediyorum. Seo konusunda kendimi geliştirme doğrultusunda 2 yıldır çalışmalar yapıyorum. Tüm kullanıcılarımı ve takipçilerimi seviyorum (Kızlar varsa onları daha çok seviyorum :) )

26 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*