Pes 2016 Full indir

Pes 2016 Full indir - PC Sorunsuz

Pes 2016 indir, Pes 2016 Full indir, Pes 2016 indir gezginler

Futbol oyunlarının ülkemizde en sevilen oyunu pes versiyonlarıdır. Konami firması son çıkardığı oyunla eleştirilen bir önceki versiyondaki hataları gidermiş ve daha gelişmiş bir pes 2016 indir oyunu ortaya çıkarmış. Oyunda kapak resmi olarak neymar yer almakta. Yapay zeka ve paslaşmalar bir önceki oyuna benzer gibi görünsede oynadığınızda kendini fark ettiren bir değişim söz konusu. Özellikle maç esnasında çarpışmalarda yere düşme gibi saçmalıklara son verilmiş.

Ayrıca artık paslaşmalar çok daha zevkli hale gelmiş. Oyunda maç esnasında değişebilen hava şartları eklenmiş. Yani bir maç güneşliyken ansızın yağmur başlayabilir. Bunun dışında top kontrolü ve takım oyunu bakımından kesinlikle ve kesinlikle harika bir oyun olmuş. Pes 2016 indir oyununda tek eksik gördüğüm nokta kanatlardan atağa çıkarken rakip oyuncuyu kaçırıyoruz ve tutamıyoruz. Bu oyun severlerin canını biraz sıkabilir. Çünkü zaman zaman bu tür tehlikeli ataklar sıkıntı olacak. Yine konami firması bu yıl memnun etmeyi başardı.

Pes 2016 Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows Vista (SP2) / Windows 7 (SP1) / Windows 8
Ekran Kartı : Nvidia GeForce 7800 / ATI Radeon X1300 / Intel HD Graphics 2000
İşlemci : Intel Core 2 Duo 1.8 Ghz / AMD Athlon II X2 240
DirectX : DX9
RAM : 1 GB
HDD : 8 GB

Pes 2016 Oyun Görüntüleri

 

 

Pes 2016 Oyun videosu

Pes 2016 indir


Alternatif Link : TIKLA INDIR

Alternatif Link : TIKLA INDIR

Crack indir : TIKLA INDIR

Doğukan Erdağı hakkında 514 makale
20.05.1998 Doğumluyum. Bolluca Ticaret Meslek Lisesi Yıllardır internet teknolojileri ile haşır neşirim. 2 Yıldır WebMasterlik işine atandım. Herkese yardım etmeyi seviyorum. İnternet ve mobil teknolojileri çok yakından takip ediyorum. Seo konusunda kendimi geliştirme doğrultusunda 2 yıldır çalışmalar yapıyorum. Tüm kullanıcılarımı ve takipçilerimi seviyorum (Kızlar varsa onları daha çok seviyorum :) )

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*