Traffic Rider Apk indir

Traffic Rider Full Apk Hile indir

Traffic Rider Full Apk Hile indir

Bilgi

Traffic Rider, çok kaliteli grafiklere sahip bir motosiklet makas atma oyunudur. Araba ile makas atma konseptli popüler oyun olan Traffic Racer’ın yaratıcısı Soner Kara tarafından geliştirilen Traffic Racer’da çok kısa bir süre içinde milyonlaraca kişi tarafından indirildi. Oyunu gerçekten sırf bir Türk yapımı olduğu için desteklemiyorum, Avrupa standartlarında olacak kadar kaliteli grafiklere sahip olan Traffic Rider’da motosiklet ile makas atıyorsunuz. Oyunda kullanabileceğiniz sesleri, hızları ve modelleri birbirinden çok farklı olan motosikletler bulunuyor. İlerlemek istiyorsanız görevleri yerine getirmeniz gerekiyor aksi halede oyundaki kilitli olan şeyleri açamıyorsunuz.

Bölümlerde ilerledikçe hem kilitleri açıyorsunuz hem de para kazanıyorsunuz. Örneğin oyunun başlangıcında motosikletin önünü kaldırma seçeneği yok ancak biraz bölümü atlattıktan sonra bunu kullanabiliyorsunuz. Dinamikleri, detayları ve efektleri ile ortaya harika bir oyunun çıkmış olduğu kesinlikle tartışılmaz. Bir çok kontrol seçeneği yer alıyor, bunun dışında gaz ve fren kombinasyonunu iyi ayarlamak için de imkanlarınız var. Para hileli mod sayesinde oyunda en hızlı motosiklete sahip olabilirsiniz, tabii önce kilidini açmanız gerekiyor. İyi eğlenceler dilerim kıymetli yegenlerim!

Traffic Racer yapımcılarından bir başyapıt daha geldi! Traffic Rider oyunun motorunuza binip yarışlara katılın! Yarışlarda rakiplerinizle pes etmeden mücadele edin ve yarışları kazanın! Sizde bu eğlenceli yarış oyununu oynamak istiyorsanız aşağıdaki linklerimizden oyunu indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

raffic Rider v1.0 PARA HİLELİ APK, uzun zamandır beklenen motosiklet sürüş oyunu sonunda çıktı yapımcılığını SK GAMES stüdyosunun üstlendiği sürükleyicilik ve oynanabilirlik bakımından başarılı bulduğu mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz motosiklet ile yoğun bir şekilde akan trafiğin içinde ilerleyerek kaza yapmadan en uzun mesafeyi gitmektir. Traffic Rider içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli, tüm gerçek parayla satılan motosikletler kullanıma açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, hıza doyabilirsiniz… Güçlü motosikletler, zorlu yollar, yoğun trafik ve dahası sizleri bekliyor… Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller jostick veya sensör ile sağlanabilmektedir. Traffic Rider Play Store’da indirilmesi azdır yeni çıkmıştır.

Admin Notu : Android oyun severler için Türk yapımcısı olan güzel bir motor yarışı oyunudur. Daha önce aynı yapımcı araba yarışı oyunuyla karşımıza çıkmış oldukça başarılı olmuştu. Traffic rider apk indirde birçok motorsiklet modeli yer alıyor. Oyunda puan kazandıkça kilitler açılıyor ve daha gelişmiş özellikleri olan motorları kullanıyoruz.

goruntuler

traffic-rider-1 traffic-rider-2 traffic-rider-3 traffic-rider-4

İndirme-Linkleri

Traffic rider Apk indir

CLOUD : Traffic Rider Para Hileli Apk

Doğukan Erdağı hakkında 514 makale
20.05.1998 Doğumluyum. Bolluca Ticaret Meslek Lisesi Yıllardır internet teknolojileri ile haşır neşirim. 2 Yıldır WebMasterlik işine atandım. Herkese yardım etmeyi seviyorum. İnternet ve mobil teknolojileri çok yakından takip ediyorum. Seo konusunda kendimi geliştirme doğrultusunda 2 yıldır çalışmalar yapıyorum. Tüm kullanıcılarımı ve takipçilerimi seviyorum (Kızlar varsa onları daha çok seviyorum :) )

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*