Bus Simulator 16 Full indir

Bus Simulator 16 Full indir - PC Sorunsuz

Firentis takipçileri bugün sizlere simulasyon oyunu kategorisinde 2016 yılının yeni oyunlarından biri olan bus simulator 16 indir oyununu paylaşıyoruz. Otobüs şoförlüğü simulasyonu olan bu oyun sizleri şehir içerisinde yolcu taşıyan otobüs şoförü moduna sokacak. Gerçekte olduğu gibi burda da pek çok insanı sağ sağlim gidecekleri duraklara ulaştırmaya çalışıyoruz.

Oyunda trafik kurallarına uymaya oldukça dikkat etmeniz gerekiyor. Ayrıca bu versiyonda lisans alınan otübüslerden 6 tane var. Bus simulator 16 indir oyununda oldukça ilginç özelliklerde var. Bazen yolcular araç içerisinde huzursuzluk çıkartıp keyfinizi kaçırabiliyor. Gerçek hayatta nasıl uğraşılabilecek insanlar varsa oyunda da var. Ayrıca bazen indi bindi kapılarında sıkışmalar oluyor. Tamir etmeye çalışıyorsunuz. Güzel bir simulasyon oyunu olmuş iyi oyunlar.

Bus Simulator 16 Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64 bit
İşlemci: Intel Core i3 3,3 GHz / AMD Phenom II X4 96OT 3,0 GHz veya eşdeğer
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 470 (1 GB VRAM) veya eşdeğer grafik kartı
Sabit Disk: 5 GB boş alan

Bus Simulator 16 Oyun Görüntüleri

 

 

 


Bus Simulator 16 indir

İndirme Linki : TIKLA INDIR

Alternatif Link : TIKLA INDIR

Torrent Link : TIKLA INDIR

Doğukan Erdağı hakkında 514 makale
20.05.1998 Doğumluyum. Bolluca Ticaret Meslek Lisesi Yıllardır internet teknolojileri ile haşır neşirim. 2 Yıldır WebMasterlik işine atandım. Herkese yardım etmeyi seviyorum. İnternet ve mobil teknolojileri çok yakından takip ediyorum. Seo konusunda kendimi geliştirme doğrultusunda 2 yıldır çalışmalar yapıyorum. Tüm kullanıcılarımı ve takipçilerimi seviyorum (Kızlar varsa onları daha çok seviyorum :) )

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*