LFS Fiat Murat 131 Yaması İndir

LFS Fiat Murat 131 Yaması İndir

bilgi

LFS Fiat Murat 131 Yaması İndir

Dünyaca ünlü hem araba yarışı hemde araba tutkunları için yapılmış bir oyundur. İsmi Live for Speed‘dir fakat biz ona kısaca LFS diyoruz. LFS oyunu oyun severlerin kalbini kazanmayı başarmıştır, günümüzde milyonlarca kişi tarafından keyifle oynanıyor. İnsanların dikkatini gerçekçi grafiği ile çekiyor. En önemlisi ise araba modelini istediğiniz gibi tasarlayabiliyoruz, size vermiş olduğu normal bir arabadır fakat biz onu şekillendirerek şahinden tut ferrariye kadar süsleyebiliyoruz, jant, direksiyon, kabut v.b aklınıza gelecek herşeyi tasarlıyabiliyoruz bu tasarlancak dosyalar sitemizde mevcuttur.
Çoğumuz yama kurmayı biliyoruzdur, fakat bazı kişiler yama kurmanın çok zor olacağını düşünüyor ve üşeniyor aslında çok kolay bir işlemdir, saniyeler içinde indirmiş olduğumuz dosyayı altta vermiş olduğum klasöre atarsanız LFS Fiat Murat 131 Yaması Modeli oyunda aktif olur. Tabi bu işlemleri yapmak için Lfs Fiat Murat 131 yaması modeli indirilmesi gerekmektedir hemen indirin, oyunun tadını çıkarın.

LFS Fiat Murat 131 Yaması Nasıl Kuracağım ?

  • Live For Speed Araba Yama kurulumuna ilk önce indirmiş olduğumuz dosyada ”Dds, Veh, Engine ve Skins dosyaları mevcuttur. Fakat bazı araba yamalarında yazdığım dosyalar olmayabilir dert değil grek duyulmadığı için uygulanmamıştır.
  • 1. İndirmiş olduğunuz ”DDS” klasörünü açın ve içindeki tüm dosyaları işaretleyerek kopyalayın daha önceden yüklü olan oyunumuzun içindeki şu dosyaları (LFS/DATA/DDS) açın ve tümünü yapıştır diyelim karşınıza uyarı çıkacak tümüne evet diyoruz ve bu adımı bitirmiş oluyoruz. Ardından indirilen dosyanın içindeki diğer dosyamız olan (Veh) dosyasını açıyoruz ve içindeki tüm dosyaları koplayıp yine aynı yerdeki (LFS/DATA/VEH) klasörüne yapıştırıyorsunuz ve yamanızı yüklemiş oluyorsunuz.
  • Önemli Not: (Veh) klasörünün içine kopyaladığımız dosyanın adı neyse oyuna girdiğinizde otomobil seçenekleri bölümünde de aynı dosya adını bulup arabanızı seçeçeksiniz.
  • linkler

    İndirme Linki : İNDİR
    Alternatif : İNDİR
    Rar Şifresi : dogukanerdagi.com
Doğukan Erdağı hakkında 514 makale
20.05.1998 Doğumluyum. Bolluca Ticaret Meslek Lisesi Yıllardır internet teknolojileri ile haşır neşirim. 2 Yıldır WebMasterlik işine atandım. Herkese yardım etmeyi seviyorum. İnternet ve mobil teknolojileri çok yakından takip ediyorum. Seo konusunda kendimi geliştirme doğrultusunda 2 yıldır çalışmalar yapıyorum. Tüm kullanıcılarımı ve takipçilerimi seviyorum (Kızlar varsa onları daha çok seviyorum :) )

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*