Lfs ToFaş Şahin Yaması İndir

Lfs ToFaş Şahin Yaması İndir

Lfs ToFaş Şahin Yaması İndir

Live For Speed, bugüne kadar en çok indirilme oranına ulaşan araba yarış oyun türlerinden bir tanesidir. Pek çok araba modeli ile beraber sizlere keyif dolu anlar yaşatan Live For Speed oyunu, bu yama ile beraber de ülkemizin temsili aracı olan Şahin sürebilme imkanı tanıyor!

Lfs Tofaş Şahin Yaması indirerek dilediğiniz gibi artık Şahin sürebilir, diğer son model araçlar ile kıyasıya bir yarış haline girebilirsiniz! Yama kurulumu yaparken oyunu mutlaka kapatmalısınız! Aksi halde oyun dosyaları bozulacağı gibi sizlere sağlıklı sonuçlar sunulmayacaktır. Şahin ile beraber bir Porsche’ye kafa tutmak ve yarışlar da başarı elde etmek eminim ki sizlere de büyük bir haz tutkusu verecektir.

Tek Link indir;
Doğukan Erdağı hakkında 514 makale
20.05.1998 Doğumluyum. Bolluca Ticaret Meslek Lisesi Yıllardır internet teknolojileri ile haşır neşirim. 2 Yıldır WebMasterlik işine atandım. Herkese yardım etmeyi seviyorum. İnternet ve mobil teknolojileri çok yakından takip ediyorum. Seo konusunda kendimi geliştirme doğrultusunda 2 yıldır çalışmalar yapıyorum. Tüm kullanıcılarımı ve takipçilerimi seviyorum (Kızlar varsa onları daha çok seviyorum :) )

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*